Hakkımızda

Hakkımızda

Tiara, 2017 yılında kurulduğundan bu yana, haute couture elbiseleri daha ulaşılır hale getirmek için yola çıkmış bir SARAH GROUP markasıdır.
Tiara’nın yaratıcı ekibi, her bir elbisenin özel hikâyesi olduğuna inanır. Bu yüzden her tasarımda dikiş, nakış, kumaş ve detaylar titizlikle seçilir; el işçiliğinin zarafeti ile taçlanır.
Tiara her sezon müşterilerine stil ve özgünlük katma misyonuyla yeni koleksiyonlar sunar. Moda dünyasındaki güncel trendleri takip ederken, kendi özgün tarzını korur. En özel anlarınızda sizi hatırlanır kılar.
Tiara zarafeti giderek artan satış noktaları ile Dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. Size en yakın Tiara mağazasını ya da satış noktasını bulmak için sitemize bakabilir, online mağazamızdan kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

@tiarasocial
0

       Terms & Conditions

       Demati supplies products listed on the Demati, and Demati websites, and in our stores under the following Terms and Conditions. Please read these Terms and Conditions, and our Privacy and Cookie Policies carefully before using any of our websites, or ordering from us.

       The Terms and Conditions apply to your use of any Demati website and to any products you purchase from them; regardless of how you access the website, including any technologies or devices where our website is available to you at home, on the move or in store

       We reserve the right to update these Terms and Conditions at any time, and any updates affecting you or your purchases will be notified to you, by us in writing (via email), and on this page.

       The headings in these Conditions are for convenience only and shall not affect their interpretation.

       We recommend that you print and keep a copy of these Terms and Conditions for your future reference...